Ana sayfa Haberler

Elektrikli scooter motosiklet Üreticileri Geleneksel gaz scooter motosiklet Üreticileri sollayacak mı?

Sertifika
iyi kalite Elektrikli spor motosiklet satış için
iyi kalite Elektrikli spor motosiklet satış için
Müşteri yorumları
Profesyonel bir üreticisiniz ve Müşterinin isteğine göre çerçeve ve kargo kutusu üretin. ve her detayda kaliteyi kontrol edin.

—— Mukubwe Njongo

Satış sonrası hizmetten çok memnunuz, geri bildirimlerimize çok hızlı bir şekilde yanıt.

—— Alexander Rudakov

yüksek kalite, en iyi fiyat ve mükemmel tasarım ürünleri, onları seçin, ihtiyacınız olan şeydir.

—— Vaughan Richmond

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Elektrikli scooter motosiklet Üreticileri Geleneksel gaz scooter motosiklet Üreticileri sollayacak mı?
Elektrikli scooter motosiklet Üreticileri Geleneksel gaz scooter motosiklet Üreticileri sollayacak mı?
Şu anda, Çin'de 200 milyonun üzerinde elektrikli scooter kullanıyoruz ve Avrupa'da yıllık elektrikli scooter satışları bugün 2 milyon adede yaklaşıyor.

Yunan filozofu Heraclitus, “değişim hayattaki tek değişmezdir” dedi. Değişim, ister dört ister iki isterse olsun, motorlu taşıt endüstrilerinin merkezinde. Bazı büyük yargı bölgeleri, aslında, elektrikle çalışan araçlara nispeten hızlı bir harekete geçmeyi zorunlu kılıyor ve iklim değişikliğine artan odak, içten yanmalı motor (ICE) araçlarını yollarda hayal edebileceğimizden daha erken zorlayabilir.

Elbette, motosiklet endüstrisinde bol bol zaman harcıyoruz, geleneksel ICE'den ziyade elektrikli motorlarla çalışan motosikletlerin popülaritesindeki artıştan bahsediyoruz - belki de en büyük mesele nispeten kısa menzilli ve elektrikli motosikletlerle ilişkili uzun şarj süresi .

İlgili bir eğilim daha da önemli olabilir, yani, dünyadaki elektrikli scooter'ın popülaritesindeki artış. Elektrikli scooter popülaritesi patlayan iki tekerlekli, Elektrikli scooter satışlarındaki artış, motosikletlerinkinden çok daha fazla.

Elektrikli bisiklet scooter, tabii ki, tanımı gereği pedal var. Çeşitli yargı alanlarında, ehliyet, tescil ve sigorta olmadan çalışmalarına izin vermek ve ayrıca bisiklet yolunu yasal hale getirmek için 20 mil veya 28 mil ile sınırlandırılabilirler. Elbette bazı Ebike üreticileri zaten tam teşekküllü scooter ve motosiklet üretimine geçiyor, bazı geleneksel motosiklet üreticileri ise elektrikli scooter ve motosiklet üretiyor.

Elektrikli scooter ve elektrikli motosiklet satan veya geliştiren geleneksel motosiklet üreticileri.

Ebike üreticileri geleneksel motosiklet üreticilerinin çoğunun yerini alacak mı, çünkü iki endüstri sonunda 5-10 yıl arasında birleşecek mi? Bize düşüncelerinizi aşağıda verin.

Pub Zaman : 2014-01-31 14:07:17 >> haber listesi
İletişim bilgileri
WUXI CITY CIMO INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. janice

Tel: 86--13861827285

Faks: 86-510-83200837

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)